Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe – prezentujemy najlepsze wierszyki bożonarodzeniowe. Znajdziesz tutaj życzenia śmieszne, firmowe czy poważne.

Piękne życzenia na Boże Narodzenie

Czas Bożego Narodzenia – czas radości, spokoju, miłości i rodzinnego ciepła. Czas nadziei i wiary. Niech ten czas zamieszka również w Twoim życiu. Niech blask naszego Pana opromieni wasze serca i pozwoli przeżyć ten czas w szczęściu i radości. Niech znikną wszystkie troski, tak jak znika mrok, gdy nadchodzi Pan.

Oryginalne życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Czas Bożego Narodzenia to czas cudów, wiary, nadziei i miłości. Przyjmij proszę, płynące z głębi serca życzenia, by te wartości zamieszkały w waszym domu i nigdy nie brakowało wam radości, miłości i wiary w to, że nasze życie pełne będzie cudów z łaski naszego pana Jezusa Chrystusa, który zstąpił na Ziemię.

Święta Bożonarodzeniowe

Nadchodzi Boże Narodzenie. Czas cudów i miłości. Niech ten czas opromieni wasze serca i da Ci wiarę i nadzieję na przyszłość. Niech miłość i pokój na zawsze zamieszka w twoim sercu. Przyjmij proszę te życzenia – by wasze życie już na zawsze opromieniała łaska naszego Pana, który narodził się, by dać nam wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Życzenia na gwiazdkę

Czas Bożego Narodzenia – czas, na który czekamy z niecierpliwością przez cały rok – właśnie nadszedł. Niech czas przygotowań nie ogranicza się tylko do komercji. Przeżyj ten czas w radości i pokoju ducha. Niech opromieni Cię łaska Jezusa Chrystusa, który zstąpił z Niebios na Ziemię, by przynieść nam radość.

SMSy Bożonarodzeniowe

Nadszedł czas cudów – Bóg się rodzi, ogień krzepnie, blask ciemnieje. To czas, gdy wszystko jest możliwe. Bądźmy jak pastuszkowie – pełnymi skromności świadkami cudów. Niech w naszych sercach zamieszka wiara, nadzieja i miłość, a czas Bożego Narodzenia będzie dla nas czasem magicznym i pełnym radości. Przyjmij te szczere życzenia. Pełni miłości…

Życzenia Bożonarodzeniowe religijne

Dzisiaj jest dzień szczególny. Narodził się Jezus Chrystus – swym blaskiem opromieniając Stajenkę, a towarzyszyły temu cuda, których świadkiem byli nie królowie, a skromni pastuszkowie. Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia, by czas ten przeżyć w radości i beztrosce, a w sercu zamieszkała dobroć i spokój ducha,

Bożonarodzeniowe życzenia

Kiedy Pan przybędzie, pokój zamieszka w domu.
W ciszy gdy wyczekujesz na wigilijną gwiazdkę, do otwartego serca pełnego radości niech przybędzie mały Jezusek i umocni Nas swoim pokojem, byśmy mogli podzielić się nią z innymi tam gdzie jej brakuje. Błogosławieństwa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Najszczersze życzenia…

Życzenia święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to magiczny czas dla wszystkich.
Dlatego, życzę Ci pomyślności, zdrowia i samych radości.
Wspaniałych prezentów, błyszczącej choinki oraz wesołej pasterki.
A w  Sylwestrową Noc szampańskiej zabawy i rozpoczęcia Nowego Roku z wielkim rozmachem.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt oraz Nowego Roku…

Życzenia świąteczne i noworoczne

W ten szczególny czas Bożego Narodzenia przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, pomyślności, radości życia. Niech dobroć i ciepło, które rodzą się w Boże Narodzenie na stałe zamieszkają w waszych sercach. Przeżyjcie ten czas pełni miłości i pełni wiary wejdźcie w nadchodzący Nowy Rok.

Świąteczne życzenia na Boże Narodzenie

Czas Bożego Narodzenia to czas, w którym wszyscy składamy sobie życzenia. Przyjmijcie więc i nasze, które składamy z głębi naszych serc. Przeżyjcie ten czas w radości, miłości i pokoju. Niech narodziny Jezusa i jego zwycięstwo nad Nocą dadzą wam nadzieję i wiarę w to, że nadejdzie lepsze, szczęśliwsze jutro.

SMS Bożonarodzeniowe

Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem… Niech słowa tej kolędy okażą się prorocze, niech pokój zamieszka w waszych sercach, a szczęście i radość nie opuszczają was, tak jak nie opuszcza nas nasz Pan Jezus Chrystus. Przeżyjcie ten czas w zdrowiu i szczęściu. To nasze życzenia, które płyną do was z naszych szczerych serc.

Oryginalne życzenia Bożonarodzeniowe

W tym magicznym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego, aby nowonarodzony Jezusek przyniósł samą radość do Twojego domu oraz serca, dużo wspaniałych prezentów oraz mocno lśniącej gwiazdki w ten magiczny wieczór. A na Nowy Rok samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Najserdeczniejsze życzenia…

Boże Narodzenie 2015

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas szczególny dla każdego chrześcijanina. Czas miłości, radości i ciepła, które opromienia nasze serca, tak samo, jak blask naszego pana Jezusa Chrystusa, opromienił wnętrze Stajenki, w której przyszedł na świat. Przyjmij proszę życzenia, by twoje życie zawsze było tak pełne ciepła i miłości.

Fajne życzenia Bożonarodzeniowe

Nadeszło Boże Narodzenie. Jak co roku – pełne radości święto zagościło w naszym świecie. Przyjmijcie proszę nasze życzenia: Abyście ten czas przeżyli pełni miłości i zrozumienia – do siebie nawzajem i do całego świata. Aby radość gościła w waszych sercach, a blasku waszych oczu nie ćmił mrok problemów.

SMSy na Boże Narodzenie

Biały śnieg pada, w okienkach światełka migają, a do wigilijnego stołu bliscy zasiadają. Boże Narodzenie, to wyjątkowy czas, gdy w sercach budzi się nadzieja… W tym wyjątkowym czasie przesyłamy najlepsze życzenia, by dni te były pełne radości, spotkań z bliskimi, by były zapowiedzią Nowego Roku, który spełni wszystkie marzenia.

Życzenia bożonarodzeniowe SMSy

Gwiazdka jaśnieje na niebie, a moje życzenia mkną do Ciebie! Boże Narodzenie to czas gdy mały Jezus miłość daje, a świat przez to lepszy się staje! Dlatego życzymy wam, aby ten czas wypełnił was nadzieją, pokojem i radością ze spotkania z bliskimi. Nadchodzące zaś dni w Nowym Roku niech będą tylko szczęśliwe.

Najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie

Z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego, życzę Ci nadziei oraz własnego skrawka nieba. Filiżanki dobrej kawy, piękna poezji i muzyki. Pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, chwil roziskrzonych kolędą i spełnienia najskrytszych marzeń w tą magiczną noc.

SMS na Boże Narodzenie

Z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego, życzę Ci nadziei oraz własnego skrawka nieba. Filiżanki dobrej kawy, piękna poezji i muzyki. Pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, chwil roziskrzonych kolędą i spełnienia najskrytszych marzeń w tą magiczną noc.

Piękne życzenia Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas, gdy w sercach ludzi budzi się nadzieja na lepsze jutro… Dlatego też w ten wyjątkowy czas przyjmij tradycyjne, ale z serca płynące życzenia wesołych i pogodnych świąt w gronie najbliższych, Szczęśliwego Nowego Roku oraz oczywiście udanej i wystrzałowej zabawy sylwestrowej  w dobrym towarzystwie.

Ciekawe życzenia na Boże Narodzenie

Choinka błyska światełkami, pod nią piętrzą się podarki, kolęda w tle leci, w okno patrzą wszystkie dzieci… Gdy zasiądziecie przy wigilijnym stole i będziecie dzielić się opłatkiem, pamiętajcie o tym, że choć Boże Narodzenie osobno spędzamy, to nasze myśli są z wami. Życzymy wam pięknego czasu pełnego radości i miłości, który wprowadzi was w  nadchodzący Nowy Rok.